לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 053-7712007לחץ לחיוג
 
 

כל מה שחשוב לדעת על ארגזי אחסון מפלסטיק

סוגים שונים של אנשים ועסקים דורשים פתרונות אחסון נוחים. כשמדובר באחסון לטווח ארוך, ארגזי אחסון מפלסטיק הם ככל הנראה הבחירה הטובה ביותר. ארגזי אחסון מפלסטיק עמידים יותר ומספקים הגנה מפני לחות ומזיקים שונים. ארגזים אלה מהווים את הפתרון המושלם לאחסון לטווח ארוך שיכול להעניק שקט מלא גם לתקופה של 5 ו- 10 שנים, עד שנגלה שיש צורך לחדש אותם.

ארגזי אחסון מפלסטיק - יתרונות

לארגזי אחסון מפלסטיק יתרונות רבים נוספים מעבר לעמידות שלהם. המבנה שלהם מותאם לארגון קל של חפצים בכל מרתף, מחסן או חדר בתוך הבית. ניתן לערום אותם בקלות האחד על השני כדי לחסוך במקום והם מגנים על החפצים המאוחסנים בהם מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים. ארגזי אחסון מפלסטיק הם הבחירה הטובה ביותר גם כי הם יציבים יותר מקופסאות קרטון למשל ויש להם את התכונות הנדרשות לספק לפריטים שלנו הגנות נוספות.

מגוון הארגזים מפלסטיק לאחסון הוא גדול. ניתן לבחור על פי הצורך בארגזים פתוחים ונושמים כמו במקרה של ארגזי פלסטיק לחקלאות למשל, או אטומים ושקופים במקרה של אחסון חפצים אישיים, פרטי לבוש, מזכרות ועוד אין סוף חפצים אותם ניתן לראות מבחוץ בקלות ובנוחות.

ארגזי האחסון עשויים מסוגי פלסטיק עמידים במיוחד כמו פלסטיק מסוג פוליפרופילן, הפלסטיק העמיד ביותר, שלא במקרה זוכה לכינוי "100% פלסטיק". ארגזים אלה הם בעלי משקל קל במיוחד ולרוב גם זולים יותר לייצור מארגזי אחסון המיוצרים מחומרים אחרים. בנוסף, ארגזי אחסון מפלסטיק לא מחלידים, לא נרקבים או צוברים בתוכם אבק והם אינם מתפצלים אחרי שנים של שימוש.

ארגזי פלסטיק לחקלאות

בתחום ארגזי הפלסטיק לחקלאות ניתן למצוא כיום מגוון רחב של פתרונות מצוינים. ארגזי הפלסטיק הפכו למוצר המועדף לאחסון והובלה של תוצרת חקלאית כבר בתחילת המאה ה-20 ואלה התגלו כתחליף נוח ומשופר לארגזי העץ, הנייר, הקרטון והמתכת שקדמו להם.

כיום, משמשים ארגזי האחסון מפלסטיק בצורה מושלמת חוות, חממות, פרדסים, כרמים ושדות חקלאיים שונים בארץ וגם ברחבי העולם. חוות משפחתיות וגם מגדלים בינלאומיים גדולים משתמשים בארגזים אלה המיוצרים בקפידה כדי לסייע בהפחתת הפסולת וגם להקל על העבודה הפיזית של החקלאים בהיותם קלים יותר לנשיאה, הובלה ומשלוח.
בארגזי פלסטיק לחקלאות יש חריצי אוורור שמטרתם לשפר את זרימת האוויר, להפחית את ספיגת החום והנוזלים ולהשאיר את התוצרת החקלאית קרירה לאורך זמן ולהעניק לה חיי מדף ארוכים יותר. הארגזים לאחסון חקלאי נועדו לענות על כל הדרישות הייחודיות של חקלאים, בתי האריזה וקמעונאים. הם מחזיקים משקל גבוה מאד של תוצרת בצורה מוגנת, והם קלים מאד לניקוי וחיטוי.


agriculture_net_box_43_literagriculture_net_box_37_litermeet_product_net_box_28_liternet_box_32_liter_ventilated


 

לסיכום

חשוב לגעת בנקודה נוספת ואקטואלית מאד בימינו אלה של דאגה להתחממות הגלובאלית. כמו זכוכית ומתכות, גם את ארגזי הפלסטיק מכל הסוגים ניתן למחזר. פלסטיק ממוחזר באמצעות חימום והתכה ומהתהליך הזה ניתן לייצר חומרי גלם לייצור מוצרי פלסטיק חדשים נוספים וכן להפיק סוגי דלקים שונים לייצור חשמל.

 

חברת 'ארגז וארקלית - פתרונות אחסון מתקדמים' משווקת מוצרי אחסון העשויים פלסטיק באיכות גבוהה. ברשותנו מגוון אדיר של פתרונות אחסון: לחקלאות, לתעשייה ומפעלים, אחסון וארגון, שינוע והובלה בצורה מקיפה שתעניק לכם מענה לכל סוג של אחסון שתצטרכו.

 

המוצרים שלנו בעלי מבנה עמיד במיוחד לשימוש מקצועי. החומרים של המוצרים עשויים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הפלסטיקה. מדובר במוצרים המתקדמים בעולם בתחומם באיכות בגבוהה ביותר ובמחירים הזולים ביותר בישראל!

Copyright © 2024 boxark.co.il. All rights reserved.

https://www.boxark.co.il/%D7%9B%D7%9C%2D%D7%9E%D7%94%2D%D7%A9%D7%97%D7%A9%D7%95%D7%91%2D%D7%9C%D7%93%D7%A2%D7%AA%2D%D7%A2%D7%9C%2D%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%96%D7%99%2D%D7%90%D7%97%D7%A1%D7%95%D7%9F%2D%D7%9E%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7/cp-2.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp