לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 053-7712007לחץ לחיוג

תא לכל רב תא

 
 
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

מערכת רב תא בנויה ממספר תאי אחסון שקופים עם פתח קדמי ומגיעה בגדלים שונים. מערכת חזקה, עמידה ונוחה לשימוש ואידיאלית לאחסון מגוון רחב של פריטים בגדלים שונים. האחסון מעניק שמירה על הפריטים מפני לכלוך ואבק ובנוסף יכולת למצוא במהירות את המוצרים הנמצאים בתאים השקופים. המערכת מותאמת לתעשיות האופנה והפארמה, ציוד טכני ואחסון כללי של מגוון פריטים. מערכת רב תאים הינה מערכת מודולרית המספקת פתרון עמיד ונוח לשימוש. 


אילו סוגים של רב תא קיימים?

לרב תא יש 6 דגמים של מערכות תאים לאחסון בגדלים שונים. ישנם מידות שונות לכל תאי אחסון לפי כמות התאים במערכת מ 2 יחידות אחסון ועד 9 יחידות אחסון. כל גודל של יחידת אחסון משתנה לפי כמות התאים הנמצאים במערכת רב תא. למשל, רב תא 4 יחידות אחסון שקופות הינה מערכת של 4 תאי אחסון שקופים העשויים מפלסטיק. 

המערכת בנויה באורך אחיד, במידה ונרצה להניח את הרב תאים אחד על השני, כך נוכל להשתמש בגדלים שונים של תאים לסוגי אחסון שונים. זהו יתרון משמעותי כאשר אנו יכולים להרכיב את הרב תאים אחד על השני וליצור כמות של תאים לאחסון בגדלים שונים. 

גודל התאים משתנה לפי כמות התאים הקיימים במערכת. הגדול ביותר הינו הרב תא 2- הכולל 2 יחידות אחסון שקופות גדולות. ואילו הקטן ביותר הינו הרב תא 9- הכולל 9 יחידות אחסון שקופות קטנות. המוצרים שלנו מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים הזולים בארץ! אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה ובירור בנושא, אנו נדאג לסייע לכם במענה מקצועי ומדויק לגביי התאמה ורכישה.


אילו שימושים נעשה ברב תאים?

רב תאים מיועדים לשימוש מקצועי ופרטי, נוכל למצוא אותם בחנויות של ציוד טכני, ציוד אלקטרוניקה, חנויות כלי עבודה, אינסטלציה וחשמל, במעבדות ובתעשיות המאחסנות מוצרים, חלקים ורכיבים. המערכת מותאמת גם לתעשיות האופנה והפארמה אשר משתמשות באופן יומיומי באחסון פריטים קטנים למגוון שימושים. כאשר אנו זקוקים לאחסון נוח ובכמויות גדולות של פריטים מערכת רב תא נותנת לנו את הפתרון הטוב ביותר שקיים כיום בעולם. היא עמידה, חזקה ונוחה לשימוש יומיומי העשויה פלסטיק קשיח ובאיכות מעולה.


אילו יתרונות קיימים במערכת רב תא?

הרב תאים הינה מערכת חזקה עם עמידות גבוהה, בעלת תאים שקופים דרכם ניתן לראות היטב את המוצרים ואף לשלוט על המלאי הקיים. המערכת מיועדת לאחסן מגוון של פריטים בגדלים שונים ונוחה מאוד לשימוש. הרב תא עשוי פלסטיק קשיח באיכות גבוהה, עם אפשרות לחלוקת תאים עם מחיצות.

ברשותנו מגוון גדלים של רב תאים שקופים באיכות גבוהה, אנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר רחב של רב תאים מתוכם תוכלו לבחור בהתאם לצרכים האישיים שלכם את המתאים לכם ביותר בגודל. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה ובירור בנושא הרב תא ואנו נדאג לסייע לכם לגביי התאמה ורכישה.


Copyright © 2024 boxark.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp