לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 053-7712007לחץ לחיוג

סדרת הקופסאות

 
 
מבצע
מבצע

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


תעשיות רבות דורשות אחסון ושינוע של מוצרים בקופסאות פלסטיק מסוגים שונים. קופסאות פלסטיק פתוחות, קופסאות אחסון עם מכסה, קופסאות אטומות לחלוטין, מרושתות ועוד. כל ספק רוצה לוודא שהמוצרים שהוא מביא ללקוחותיו או מוצרים שהוא מאחסן עבורו, נשמרים לאורך זמן בצורה נאותה, או במקרה של שינוע, מגיעים מהספק ללקוח נקיים וללא פגע. זהו מענה מושלם לסחורה רגישה הדורשת תנאי היגיינה מוקפדים ומותאמת גם לעבודה עם נוזלים וסחורה רטובה ומבטיחים את שמירתם. קופסאות פלסטיק לאחסון נותנות מענה מושלם לצורך החשוב הזה ומעניקות עמידות לאורך זמן וחוזק אולטימטיבי בעיקר אל מול החלופות הקיימות כיום שעשויות מחומרים אחרים ופגיעים הרבה יותר כמו עץ או קרטון. בשוק קיימות אין סוף קופסאות פלסטיק לאחסון לכל מטרה ואלה באות לספק פתרון יעיל ובטוח לשמירה על פריטים מכל הסוגים, הגדלים והמינים. גם אנחנו בארגז ואקרילית זיהינו את הביקוש הגדול שיש לקופסאות הפלסטיק ונערכנו והצטיידנו בהתאם עם המוצרים הטובים ביותר. 

למה נועדו קופסאות אחסון? 

קופסאות אחסון נועדו בראש ובראשונה לשמור על חפצים בפני מפגעים רבים ולהגן עליהם לאורך זמן במקרה של אחסון וגם בזמן טלטלות במקרה של שינוע שלהם ממקום למקום. מעבר לפתרון השמירה הבסיסית על חפצים שמעניקות קופסאות הפלסטיק לאחסון, הן באות גם "להכניס סדר בבלאגן" בלא מעט בתים ועסקים. קופסאות הפלסטיק לאחסון נותנות מענה למגוון גדול מאד של פריטים מכל הגדלים והסוגים לאחסון ביתי באותה מידה של יעילות כמו לגדולות ומפעלי תעשייה. הקופסאות הן קלות לסידור בתוך חללים שונים והן מספקות חיסכון רב במקום בגלל הקלות בה ניתן להניח אותן אחת על השנייה בחלל האחסון. קופסאות הפלסטיק לאחסון נותנות מענה מצוין למי שצריך לסדר מלאי בחנויות ובמחסנים בצורה מושכלת ויעילה.       

מי יכול להשתמש בקופסאות פלסטיק לאחסון?

הקופסאות הפכו למוצר מבוקש מאד בשוק הפרטי, המסחרי והתעשייתי  בגלל הנוחות והעמידות שהן מעניקות לכל מי שמחפש לאחסן פריטים אישיים וביתיים כמו גם סחורות בכמויות אדירות. קופסאות הפלסטיק משמשות אותנו בבית לאחסון כל סוגי החפצים כמו ביגוד, כלים, כבלים וחוטים, אביזרי שולחן, צעצועים ומוצרי טיפוח, אלבומים, מסמכים ועוד, ועוזרות לנו לארגן את כל אלה בקלות ונוחות במחסן הפרטי שבחצר או במרתף, או בכל מקום אחסון אחר. ואם הקופסאות הפכו לשימושיות כל כך עבור כל אחד מאיתנו באופן פרטי, הרי שעבור תחומי המסחר והתעשייה, הן הפכו למוצר חובה של ממש. חנויות, סיטונאים, בעלי דוכנים בשווקים, מובילים, חברות אחסנה, תעשיינים בכל התחומים, כולם עושים שימוש בקופסאות פלסטיק לאחסון על בסיס יומיומי ובכמויות אדירות. הקופסאות אידיאליות במיוחד לתעשיות המזון, למשל עבור מוצרים נלווים לתהליכי אפייה, הן חזקות ועמידות ובעלות יכולת להיערם אחת על השנייה וזמינות במגוון צבעים ומידות.

מה היתרונות בסדרת הקופסאות אחסון של ארגז וארקלית?

קופסאות הפלסטיק לאחסון של ארגז וארקלית הן מוצר מבוקש ביותר. הן מושלמות לשימוש חוזר אחרי שטיפה וחיטוי קלים לביצוע במים בטמפרטורה עד 70 מעלות. הקופסאות שלנו אינן סופגות לחות, אטומות בפני לכלוך ומהוות פתרון מושלם לאחסון וגם לשינוע של מוצרים רגישים הדורשים היגיינה מיטבית כמו תעשיית המזון, תרופות ומוצרי אופנה למשל. סדרת קופסאות שלנו, מציעה לכם קופסאות במגוון גדלים ועבור משקלים שונים, בעלות יכולת להיערם אחד על השנייה ולהתכנס בקבוצה וגם אופציה לנעילה וזיהוי פתיחה. הקופסאות באות בקיבולת אחסון של 2.5 ליטר ועד לקיבולת 16 ליטר ואפשר לרכוש אותן עם או ללא מכסה. אצלנו תוכלו למצוא למכירה גם מכסים בלבד, למי מכם שכבר מחזיק בקופסאות וצריכים להתחדש במכסים חדשים. 

קופסאות האחסון שלנו מעניקות מאה אחוז ניקיון וגם מאה אחוז מניעת פגיעה של מזיקים, בניגוד לאחסון בקופסאות קרטון או עץ שחשופות לפגעי מזג האוויר. כל מוצרי הפלסטיק שלנו מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר שיש, חומרים בעלי בלאי נמוך מאד ועמידים בתנאים קיצוניים. קופסאות הפלסטיק הן רב פעמיות ומשמשות את לקוחותינו בשביעות רצון מלאה לאורך זמן. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם לבחור את סדרת הקופסאות הטובה ביותר עבורכם. 

Copyright © 2024 boxark.co.il. All rights reserved.

https://www.boxark.co.il/%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%AA%2D%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%AA/c-8-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp